کافه کادو ، از سیر تا پیاز

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1397\02\30

       |    

از گروه : اخبار

کافه کادو سعی داره تا تجربه خوبی از خرید برای علاقمندان به دستآفریده های ایرانی و کسانی که بدنبال کادوی خاص میگردند ایجاد کنه . تصمیم داریم اینجا نحوه خرید و پروسه پردازش و ارسال محصول و نحوه کارکردن کافه کادو رو برای شما توضیح بدیم .

کافه کادو ، از سیر تا پیاز

کافه کادو سعی داره تا تجربه خوبی از خرید برای علاقمندان به دستآفریده های ایرانی و کسانی که بدنبال کادوی خاص میگردند ایجاد کنه . تصمیم داریم اینجا نحوه خرید و پروسه پردازش و ارسال محصول و نحوه کارکردن کافه کادو رو برای شما توضیح بدیم .

میدونید پلتفرم یعنی چه ؟
پلتفرم نوعی از وب سایت ها هستند که مجموعه ای از خدمات دهندگان یا فروشندگان را به مشتریان متصل میکنند . در پلتفرم ها خدمات دهنده ها و فروشندگان از بستر آزاد این پلتفرم استفاده کرده و به ارائه خدمت به مشتریان آن پلتفرم میپردازند . بامیلو و اسنپ شاخصترین پلتفرم های ایران هستند .

پلتفرم کافه کادو چطور کار میکنه ؟

هنرمندان محترمی که در وب سایت ثبت نام کرده و احراز صلاحیت شده اند ، مستقلا محصولاتشان را در سایت قرار داده و قیمت گذاری میکنند . کافه کادو هیچ دخل و تصرفی در تعداد محصولات ، اولویت بندی محصولات یا قیمت گذاری آن ها ندارد . در نتیجه ی این فرآیند قیمت ها منصفانه تر خواهد بود .

چطور میتونم از کافه کادو خرید کنم ؟
در وب سایت کافه کادو به آدرس cafekado.ir محصولات بسیار زیادی از هنرمندان مختلف وجود دارد . زیر هر محصول دکمه افزودن به سبد خرید وجود دارد .
 پس از ثبت سفارش و پرداخت از طریق درگاه ، کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و زمان و نحوه ارسال را با شما چک میکنند .آیا محصول نزد کافه کادو است ؟
خیر . بعد از سفارش گذاری و پرداخت از طریق درگاه بانکی ، کافه کادو سفارش محصول را به تولیدکننده میدهد که بلافاصله پس از آن هنرمند مشغول ساخت محصول میشود .
در بسیاری از مواقع هم محصول آماده بوده و پس از ارسال به دفتر تهران کافه کادو ، بسته بندی شده و به دست مشتری محترم میرسد .


کافه کادو چطور پول در میاورد ؟
از هر سفارشی که مشتریان میدهند کافه کادو 12 تا 18 درصد به عنوان کمیسیون دریافت میکند . جالبه که بدونید این میزان کمیسیون در کمتر فروشگاه آنلاین یا سنتی از دریافت میشه . شفافیت و انصاف به منظور تقویت فعالان این حوزه رسالتی هستش که کافه کادو برای خودش تعریف کرده .
ما بر این عقیده ایم که با رضایت مشتریامون و قدرتمند و توانا شدن هنرمندهامون راحتتر و زودتر پولدار میشیم !


آیا بعضی محصولات کافه کادو کمی گران نیستند ؟ 
بله هستند . در مقایسه با بعضی محصولات چینی که بصورت عمده تولید میشوند گرانترند . اما نکته اینجاست که شما با خرید از کافه کادو یک محصول دستساز میخرید .
محصول دستساز قاعدتا با کیفیت تر بوده و اصیلتر ، بادوام تر و در بسیاری از مواقع زیباتر از محصول چینی است .
مثلا در مورد کیف های موجود در کافه کادو باید ذکر کنیم که اغلب چرم طبیعی و درجه یک هستند که سال ها با همان کیفیت برای شما کار خواهند کرد یا مصنوعات چوبی ما از بهترین چوب های ممکن تهیه میشوند و دوام و زیباییشون پایداره .
مطمئن باشید اگر همان تولیدکننده چینی تصمیم به عرضه محصول با همین کیفیت رو میکرد قیمت آنها با ما تفاوت زیادی نداشت .
در عین حال مجدد یادآوری میکنیم که شما در حال تهیه محصولی دستساز هستید که خیلی باارزشه .
سخن پایان
تیم کافه کادو عاشقش کارشه و هر روز به عشق کافه کادو به سرکار میاد .  کافه کادو خودش جوونه و جوون های ایران بها میده . اگر میخواهید ما رو حمایت کنید از کافه کادو خرید کنید و ما رو به دوستانتون معرفی کنید

کادویاب کافه کادو

اگر دوست دارید کافه کادو به شما پیشنهاداتی بدهد میتوانید از بخش پیشنهاد دهنده کادو استفاده کنید در این بخش بر اساس جنسیت و قیمت ما به شما بهترین محصولاتمون را پیشنهاد میکنیم .
پیشنهاد میکنیم اگر هنوز کادوی مناسب را پیدا نکرده اید به این قسمت از کافه کادو هم سربزنید

Best Prices

With best price and directly from suppliers

You will love them

Lovely handicrafs,full of positive energy

A diverse collection

Choose from 60000 products

A valuable gift

Buy a valuable,beautiful and outstanding gift

About eGIFTEX