راهنماي خريد شکلات ولنتاين

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1398\11\11

       |    

از گروه : کادو چي بخرم

 

ولنتاين رو با شکلات و قلب و عروسک ميشناسيم . اما اين روزها خريد يک شکلات خوب و مطمئن يکم چالش برانگيز شده چون بازار پر شده از شکلات هاي مختلف که معلوم نيست از کدام کشور وارد شده اند و اصلا مناسب مصرف هستند يا خير . در اين مقاله راهنمايي هايي را در مورد خريد شکلات خوب براي ولنتاين ميکنيم .

راهنماي خريد شکلات ولنتاين

 

چيزي که خيلي باب هست اينه که شکلات ايراني توي پکيج ها و بسته هاي ولنتايني قرار نميدهند . نظري در مورد اينکه اين اتفاق خوب هست يا بد نداريم اما اگر شکلات خارجي ميخريم حتما بايد دقت کنيم که جنس اشتباه رو با قيمت بالا نخريم!

 

حدود قيمتي شکلات ها ؛

قيمت شکلات هاي اسنيکرز ، کيت کت چانکي ، مارس و توئيکس اگر تک بخواهيد تهيه کنيد بسته به اينکه از کجا خريد ميکنيد بين 7 تا 9 هزار تومان هستش . اگر چند تا ميخريد يکي از شکلات ها را بازکنيد . بعضي از واردکننده ها در زمان گرما اين ها رو وارد کرده اند و شکلات ها آب شده و دوباره بسته شده اند و قيافه شکلات ممکن است خراب باشد .

سعي کنيد از فروشگاه هاي معتبر خريد کنيد و حتما به تاريخ مصرف دقت کنيد . اگر از مناطق آزاد تجاري يا بازار بزرگ تهران هم خريد کنيد قيمت ها بين 10 تا 20 درصد ممکن است که ارزانتر باشد .

شکلات ولنتيان

 

تاريخ مصرف عامل مهم در قيمت؛

يکي از مهمترين عواملي که روي قيمت شکلات تاثير دارد تاريخ مصرف شکلات هاست . شايد جالب باشه که بدونيد خيلي از واردکنندگان از حراجي هاي ترکيه شکلات هايي که تنها 2 تا 3 ماه به پايان انقضاي آن ها باقي مانده را تهيه کرده و وارد ميکنند . اين شکلات ها معمولا حدود 20 درصد از شکلات هايي با تاريخ مصرف بالاتر ارزانتر هستند .

پس در هنگام خريد تاريخ انقضا محصول را چک کرده و حتما قبل از پايان اين زمان آن را مصرف کنيد

 

آشغال هاي دوستداشتني؛

چندي پيش چرخي در بازار بزرگ تهران ميزديم براي تهيه شکلات . با شکلات هاي رنگارنگ با بسته بندي هاي بسيار زيبا و دوستداشتني روبرو شديم که نه نام و نشان توليدکننده داشت ، نه وارد کننده و نه حتي تاريخ توليد و انقضا! اين ها - با عرض معذرت - آشغال هايي هستند که تنها جنبه تزييني داشته و بهتر است که از خوردن آن ها اجتناب شود . بدتر از آن نوشيدني هايي بودند که با بسته بندي هاي دلپذير ، زيبا و عاشقانه نگاه ها رو معطوف به خود ميکنند .

 

 

شکلات هاي کافه کادو از کجا تهيه شده؟

اگر در کافه کادو گشت زده باشيد حتما کمپين هداياي ولنتاين ما رو ديده ايد . ما هم طبق سال هاي گذشته بسته هاي ولنتايني جذابي رو آماده کرده ايم . اما سوال اينجاست که شکلات هاي ما از کجا تهيه شده اند .

همانطور که ميدانيد ، بخش توسعه کافه کادو در شهر رشت مستقر است و منطقه آزاد انزلي با ما کمتر از 1 ساعت فاصله دارد . شکلات هاي کافه کادو از يک فروشگاه مطمئن در مرکز خريد کاسپين در منطقه آزاد تجاري انزلي و با نظارت تيم کافه کادو به تک تک شکلات ها و نوشيدني ها تهيه شده . ما با وسواس تست کرديم ، مقايسه کرديم و خريديم . بيشتر شکلات ها تاريخ مصرف بيشتر از 4 ماه دارند .

پکيج هاي ولنتاين
پکيج هاي ولنتاين 98 کافه کادو

 

سعي کرديم شکلات ها را در جاي خنک نگهداريم تا شکل ظاهريشون تغييري نکنه و حقيقتش هم براي تست و هم از روي شکمويي ، کلي از شکلات ها رو خودمون امتحان کرديم و همه عالي بودند .

پس با خيال راحت سفارش بديد .

کادویاب کافه کادو

اگر دوست دارید کافه کادو به شما پیشنهاداتی بدهد میتوانید از بخش پیشنهاد دهنده کادو استفاده کنید در این بخش بر اساس جنسیت و قیمت ما به شما بهترین محصولاتمون را پیشنهاد میکنیم .
پیشنهاد میکنیم اگر هنوز کادوی مناسب را پیدا نکرده اید به این قسمت از کافه کادو هم سربزنید

Best Prices

With best price and directly from suppliers

You will love them

Lovely handicrafs,full of positive energy

A diverse collection

Choose from 60000 products

A valuable gift

Buy a valuable,beautiful and outstanding gift

About eGIFTEX