تنديس هاي فلزي ، هداياي ارزشمند؛

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1397\06\27

       |    

از گروه : کادو چي بخرم

نام اصفهان از ازل با هنر و صنايع دستي آميخته بوده. امروز با مجموعه اي از نفيس ترين محصولات برند سلام که از اصفهان هستند آشنا ميشويم.

تنديس هاي فلزي ، هداياي ارزشمند؛

نام اصفهان از ازل با هنر و صنايع دستي آميخته بوده. امروز با مجموعه اي از نفيس ترين محصولات برند سلام که از اصفهان هستند آشنا ميشويم.
محرم،محملي براي هنر اسلامي
از کودکي ماه محرم رنگ و بوي خاصي براي ما داشته.آميزه اي از نوحه سرايي و عطر اسپند و صداي سنج و طبل و شمايل حضرت عباس و در کنار آن صد ها المان هاي ديگر مثل علم و چلچراغ و زنجير و گهواره سبز . اين المان هاي ايراني -اسلامي- شيعي، امروز دستمايه هنر هنرمنداني شده که سعي در زنده نگاه داشتن اين المان هاو البته تکنيک هاي ساخت آن ها دارند.

تنديسيک علم و صد ها المان زيبا
دسته هاي عزا داري،فضاي پر از بوي گلاب آميخته با اسپند، جوانان سياه پوش زنجير زن،نوحه خان و جلوتر از همه علم بزرگ و زيبا.
علم ها از زمان صفويان وارد فرهنگ مذهبي ايرانيان شدند و ايرانيان هم تا توانستند با شاخصه هاي فرهنگي خود آن را زينت دادند.

علم


تيغه هاي زيبا با طرح هاي اسلامي که هنر دست فلز کاران را به رخ مي کشد، شير و مرغ و شال مزين به اسما کبريايي

علم

مرغان فلزي ، نشسته بر علم
طاووس ها و مرغ ها همراه با شير و زنگوله هاي اعجاب انگيز جز جدا نشدني علم ها هستند.از ريشه ي حضور اين مرغان بي اطلاعيم اما مدام و هر سال انگار دوباره عاشق نگاه خيره ي آن ها مي شويم.
مجموعه سلام که تصميم به احياي فرهنگ و المان هاي ايراني اسلامي دارد، مجموعه اي زيبا گرد آوري نموده از هنر دست فلزکاران چيره دست و زبده اصفهان.

علم

مرغ علممحرم که ميشود ، بي هوا و نا خدآگاه جمع مي شويم در سوگ مردماني که جان دادند اما زير بار ظلم نرفتند. کاش چون ايشان بوديم، آزاده

کادویاب کافه کادو

اگر دوست دارید کافه کادو به شما پیشنهاداتی بدهد میتوانید از بخش پیشنهاد دهنده کادو استفاده کنید در این بخش بر اساس جنسیت و قیمت ما به شما بهترین محصولاتمون را پیشنهاد میکنیم .
پیشنهاد میکنیم اگر هنوز کادوی مناسب را پیدا نکرده اید به این قسمت از کافه کادو هم سربزنید

Best Prices

With best price and directly from suppliers

You will love them

Lovely handicrafs,full of positive energy

A diverse collection

Choose from 60000 products

A valuable gift

Buy a valuable,beautiful and outstanding gift

About eGIFTEX