پیشنهاد کادو برای آقایان

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1397\02\30

       |    

از گروه : کادو چي بخرم

کادو برای شوهرم یا دوستم چی بخرم از پرتکرارترین سوالات تاریخ بشر بوده ، البته تا قبل از راه اندازی بخش کادوهای پیشنهادی آقایان در کافه کادو !

پیشنهاد کادو برای آقایان

کادو برای شوهرم یا دوستم چی بخرم از پرتکرارترین سوالات تاریخ بشر بوده ، البته تا قبل از راه اندازی بخش کادوهای پیشنهادی آقایان در کافه کادو !

مدت هاست که کافه کادو همراه شماست و مهمترین سوال خیلی از خانم ها از ما این بوده که کادو برای یک آقا میخوام ، چی بخرم ! حالا این آقا گاهی پدر یا همسر ، گاهی یک دوست یا نامزد و گاهی یک همکار یا استاد بوده . این سردرگمی در خرید هدیه و کادو رو دیدیم و تصمیم گرفتیم یجوری حلش کنیم . تصمیم گرفتیم که پیشنهاداتمون رو در قالب یک صفحه جدید در کافه کادو راه اندازی کنیم . صفحه ای به عنوان پیشنهادات کافه کادو برای آقایان


ما پیشنهاداتمون رو جدا جدا طبقه بندی کردیم که البته این پیشنهادات در طول ماه تغییر خواهد کرد .

فعلا برای آقایان از بخش های تی شرت ، اکسسوری ، زیرسیگاری و فندک ، ساعت ، دستبند و مچ بند و همچنین گل پیشنهاداتی آماده کرده ایم که امیدواریم بپسندید .

 

ست چرم

باکس گل


همونطور که میدونید تمام محصولات کافه کادو ایرانی هستند و دستساز پس به قطع لیاقت تقدیم شدن به عزیزتون رو داره و مطمئن باشید حس خوبی که هنرمند در زمان ساخت به اون منتقل کرده اون رو نفیستر و با ارزشتر میکنه .

کادویاب کافه کادو

اگر دوست دارید کافه کادو به شما پیشنهاداتی بدهد میتوانید از بخش پیشنهاد دهنده کادو استفاده کنید در این بخش بر اساس جنسیت و قیمت ما به شما بهترین محصولاتمون را پیشنهاد میکنیم .
پیشنهاد میکنیم اگر هنوز کادوی مناسب را پیدا نکرده اید به این قسمت از کافه کادو هم سربزنید

Best Prices

With best price and directly from suppliers

You will love them

Lovely handicrafs,full of positive energy

A diverse collection

Choose from 60000 products

A valuable gift

Buy a valuable,beautiful and outstanding gift

About eGIFTEX