آموزش سایز بندی لباس

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1397\02\30

       |    

از گروه : کادو چي بخرم

معمولا یکی از نگرانی ها در زمان خرید لباس بصورت آنلاین اینه که نمیدونیم قواره لباس چطوریه و آیا مثلا سایز لارژش به ما میخوره یا نه ! این دردسر رو امروز حل میکنیم !

آموزش سایز بندی لباس

معمولا یکی از نگرانی ها در زمان خرید لباس بصورت آنلاین اینه که نمیدونیم قواره لباس چطوریه و آیا مثلا سایز لارژش به ما میخوره یا نه ! این دردسر رو امروز حل میکنیم !

در حال حاضر در کافه کادو دو برند کاف و بهزاد آرت تی شرت ها  و تونیک های زنانه و مردانه شان را برای فروش گذاشته اند . هر دو برند جدول سایزی ارائه کرده اند که برای کشف سایزتون و انطباقش با محصولی که میخواهید سفارش بدید بهتون کمک میکنه .

سایزبندی تی شرت های مردانه بهزاد آرت
لطفا به جدول سایزبندی زیر دقت کنید. با یک متر خیاطی ساده عرض سرشانه و عرض سینه خودتون رو بگیرید و با جدول زیر مطابقت بدید . به راحتی سایز و شماره سایزتون رو کشف کنید .

 سایزبندی تی شرت های زنانه بهزاد آرت
یک متر ساده خیاطی بردارید . عرض شانه و عرض سینه خودتون رو اندازه بگیرید و بر اساس جدول سایز لباس زنانه که در زیر آمده ، تی شرت بهزاد آرت خودتون رو با سایز دلخواه و بدون نگرانی سفارش بدید .

تی شرت های بهزاد آرت در بسته بندی ای شبیه آنچه در زیر میبینید به دست شما خواهد رسید .


سایزبندی تونیک های برند کاف
برند کاف برای تابستان 97 کلکسیون زیبایی از تونیک های زنانه در سه سایز ارائه کرده . در جدول زیر ابعاد و اندازه های دقیق این تونیک ها رو میتونید ببینید و با استفاده از این اطلاعات میتونید مناسبترین سایز رو برای خودتون انتخاب کنید .

 

https://www.cafekado.ir/images/Articles/0000020180520161323.jpg


از خرید اینترنتی لباس نترسید . همیشه از وب سایت های معتبر مثل کافه کادو خرید کنید تا مطمئن باشید که جنس مرغوب به دستتون میرسه و همیشه برای سایز بندی از جدول سایز تولیدکننده استفاده کنید .
شاید جا داره اینجا این نکته رو ذکر کنیم که هر دو برند کاف و بهزاد آرت از برندهای ایرانی درجه یک با فروش های بین المللی هستند که از المان های اصیل ایرانی در طراحی لباس هاشون استفاده کرده اند .

کادویاب کافه کادو

اگر دوست دارید کافه کادو به شما پیشنهاداتی بدهد میتوانید از بخش پیشنهاد دهنده کادو استفاده کنید در این بخش بر اساس جنسیت و قیمت ما به شما بهترین محصولاتمون را پیشنهاد میکنیم .
پیشنهاد میکنیم اگر هنوز کادوی مناسب را پیدا نکرده اید به این قسمت از کافه کادو هم سربزنید

Best Prices

With best price and directly from suppliers

You will love them

Lovely handicrafs,full of positive energy

A diverse collection

Choose from 60000 products

A valuable gift

Buy a valuable,beautiful and outstanding gift

About eGIFTEX