کادو چی بخرم ؟ یک بسته شکلات سفارشی !!

-

      |    

-

      |    

-

       |    

1397\02\25

       |    

از گروه : کادو چي بخرم

تابحال به این فکر کردی که یک بسته شکلات اختصاصی برای تولد دوست یا همسرتون یا به عنوان کادوی سالگرد ازدواج کادو بدید ؟ از این به بعد فکر کنید!

کادو چی بخرم ؟ یک بسته شکلات سفارشی !!

تابحال به این فکر کردی که یک بسته شکلات اختصاصی برای تولد دوست یا همسرتون یا به عنوان کادوی سالگرد ازدواج کادو بدید ؟ از این به بعد فکر کنید!
کادو دادن اون هم اگر ایده آلیست باشید ، کار مشکلیه ، همیشه گفتیم . کتاب و گل و زیورآلات و لباس عالین اما شاید به قدر کافی هیجان انگیز نباشن . امروز در مورد شکلات های خودتون صحبت میکنیم . شکلات هایی که میتونید عکستون رو روی بسته بندی دونه دونشون چاپ کنید و حتی میتونید اسم عزیزتون رو روی شکلات خوشمزه اش حک کنید .


کادوهای اختصاصی قبل از تو سو تفاهم بوده !

کادوی اختصاصی یعنی یه چیزی که فقط برای تو طراحی شده و هیچ مشابه دیگه ای نتونی براش پیدا کنی . شکلات های شوکوبرند هم از همین کادوها هستند .
شما میتونید طرح شکلات ، بسته بندی کاغذی شکلات ها وجعبه اش رو به سلیقه خودتون شخصی سازی کنید .
90 درصد آقایون خرید کادو رو موکول میکنند به دقیقه 90 . خواهشا حداقل یک هفته زودتر سفارش بدید !! به هر حال دارید یک کادوی سفارشی میخرید .
شکلات اختصاصی برای چه شرایطی مناسب است ؟
شکلات های شوکوبرند رو که از شکلات های مرغوب تبریز تهیه میشوند میتونید برای مراسم و شرایط و اهداف مختلف تهیه کنید و سفارش بدید .


1. سالگرد ازدواج
بهترین و خاطره انگیزترین کادو برای همسرتون خواهد بود . عکس دو نفره از مراسم عروسیتون رو روی کاغذ شکلات ها چاپ میکنیم و شکلات رو هم به نام خودتون و همسرتون طراحی میکنیم . این کادوی شیرین با یک بسته بندی چوبی خوشگل تکمیل میشه که تخصص خودمونه ، هیچ نگران نباشید .
عروس خانم یا شادوماد رو شگفت زده کنید . پیشنهاد میکنیم که بسته 50 یا 100 تایی سفارش بدید . بیشتر دیگه فایده ای نداره .2. تولد عشقتون
شکلاتی با عکس دو نفره از شما ! چه لحظات شیرینی ! الزاما باید روی شکلات حک بشه تا این عشق آتشین و شیرین جلوه گر بشه . سعی کنید اگر برای خانم اینو کادو میدید 200 تایی اش رو بخرید چون مطمئنا اون تصمیم میگیره این کادوی غافلگیرکننده رو به 200 تا از دوستان و فامیل نشون بده . اگر هم برای آقا میخرید همون 50 تایی کافیه چون مطمئنا همون شب پای تلویزیون هر 50 تا رو خواهد خورد ! بیشترش برای یک شب ضرر داره انصافا .3. هدیه سازمانی
مهم نیست که شما یک نمایشگاه ماشین دارید یا یک شرکت تکنولوژی محور ، یک موسسه مالی هستید یا یک استارت آپ نوپا ! شکلات با طرح برند و رنگ سازمانیتون اثر خارق العاده ای بر مشتریان ، شرکای تجاری و رقبا خواهد داشت .
از شکلات به عنوان کانال تبلیغاتیتون استفاده کنید و از اثر خارق العاده اون لذت ببرید .
پیشنهاد ما خرید بسته های 200 تایی برای سازمان ها و ادارات است .

4. پذیرایی در جشن تولد کوچولو ها
فسقلی هایی که برای تولد فرزند شما دعوت شده اند ، شگفت زده خواهند شد اگر تصویر دوستشون رو روی شکلات بسته بندی ببینند . همچنین این یک یادگاری خوب از یک جشن تولد خاطره انگیز خواهد شد .نحوه سفارش شکلات های شوکو برند در کافه کادو
به صفحه اختصاصی شوکو برند مراجعه کنید . در این صفحه نمونه هایی از کارهایی که برای برخی مشتریان آماده شده است را خواهید دید .
این محصولات بر اساس تعداد قیمت گذاری شده اند . هر کدام را که مد نظر دارید به سبد خرید اضافه کنید و پرداخت را از طریق درگاه امن انجام دهید . میتوانید توضیحات در مورد سفارش رو هم در بخش توضیحات وارد کنید .
همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و در مورد تصویر و آنچه برای چاپ و حک مورد نیاز است با شما در میان خواهند گذاشت .

کمتر از 7 روز سفارش شما آماده است .

کادویاب کافه کادو

اگر دوست دارید کافه کادو به شما پیشنهاداتی بدهد میتوانید از بخش پیشنهاد دهنده کادو استفاده کنید در این بخش بر اساس جنسیت و قیمت ما به شما بهترین محصولاتمون را پیشنهاد میکنیم .
پیشنهاد میکنیم اگر هنوز کادوی مناسب را پیدا نکرده اید به این قسمت از کافه کادو هم سربزنید

Best Prices

With best price and directly from suppliers

You will love them

Lovely handicrafs,full of positive energy

A diverse collection

Choose from 60000 products

A valuable gift

Buy a valuable,beautiful and outstanding gift

About eGIFTEX